Опис проекту

Це комплексна програма підтримки дітей зі шкіл-інтернатів, яку реалізується спільно з компанією Coca-Cola. Програма допомагає дітям підготуватися до Зовнішнього Незалежного Оцінювання, обрати майбутню професію, заохочує їх до навчання, вчить їх мріяти, оцінювати свої можливості та вірити у себе.

Програма розвитку молоді розпочалась 2015 року з одного інтернату «Смарагдове місто» в місті Донецьк.

Ключовими заходами для вихованців інтернатів є:

  1. Мотиваційні тренінги про навчання, можливості, ресурси і професії. Тести з профорієнтації і допомага дітям визначитись із майбутньою професією та вишем
  2. Відкриття в інтернатах комп’ютерних класів – це дозволяє працювати з дітьми онлайн і підключати їх до програми iLearn.
  3. Проводиться для кожного учня проф орієнтаційний тест Magellano ProfessionalGuidance Test, який дозволяє визначити сильні сторони та здібності учнів для обрання майбутньої професії.

Кожен учень отримує доступ до онлайн платформи iLearn, яка вміщує курси та вебінари з основних шкільних предметів. Завдяки цій програмі, учасники попередніх років навчаються на державній формі навчання у найкращих українських університетах.

Головним досягненням проекту є ріст кількості вступників до закладів вищої освіти (далі ЗВО) серед випускників інтернатів.

Згідно зі статистикою, лише 10% випускників шкіл-інтернатів вступають до ЗВО (дані CEDOS (Центру досліджень суспільства) 2016-2017 року) і мають шанс на краще життя. Серед випускників-учасників Програми розвитку молоді, показник вступників сягнув 76% у 2017 році та 85% у 2018 році.

Вирішує глобальні цілі

Якісна освіта

Проект вирішує проблему нерівності у доступі до якісної освіти для вихованців інтернатів. Програма діє протягом усього навчального року, а не лише у певний період.

Якісна освіта

Проект вирішує проблему нерівності у доступі до якісної освіти для вихованців інтернатів. Програма діє протягом усього навчального року, а не лише у певний період.

Про організацію-заявника

Освіторія – це неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні.


Партнери проекту

«Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»

Благодійний фонд «Коло»

Поділитися

Всі проекти

Маєте партнерський проект про сталий розвиток?Представте його світові!