Опис проекту

Нестле в Україні запустила програму "Абетка харчування" в українських школах у 2009 році. В шкільному віці слід розвивати здорові харчові звички. Школи є найкращим місцем для такого виду освіти, оскільки це збагачує життя дітей та навчає їх впроваджувати до здорового харчування та активного способу життя.

Фахівці з харчування, дитячі психологи та фахівці з охорони здоров'я розробили програму "Абетка харчування". Ця програма розроблена з урахуванням традицій та потреб українського суспільства. Вона базується на глибоких дослідженнях Nestlé та багатому досвіді в області раціонального харчування. Програма "Абетка харчування" розділена на 7 уроків для кожного класу початкової школи та розроблена у зручному для дитини ігровому форматі. Навчальні матеріали включають дитячу книжку та посібник для вчителя, яка включає методичні рекомендації щодо виховання дітей. Цей навчальний комплект затверджений та рекомендований Міністерством освіти і науки України.

На додаток до книг та шкільних уроків, програма збагачена відео уроками, розміщеними на сайті програми, а також на каналі YouTube. Також існує спеціальна книга "Абетка харчування" для залучення співробітників та створення позитивного впливу для дітей співробітників компанії.

Цього року Нестле в Україні організував День шеф-кухаря, під час якого діти готували здоровий обід та з'ясували, які продукти найкраще споживати восени. Також програма буда представлена на навчальній конференції для вчителів у Києві, організованій Національним педагогічним університетом у м. Києві. Додаткового компанія організувала відкритий урок для просування програми серед викладачів.

Крім того, восени 2018 року компанія Nestlé Ukraine створила зону програми в найбільшому київському художньому центрі «Мистецький Арсенал», яка включає інтерактивну гру, інформаційну таблицю та інформацію про харчування, тому відвідувачі, як діти, так і дорослі, знайдуть для них корисну інформацію через гру в інтерактивній зоні.

Вирішує глобальні цілі

Міцне здоров'я

Програма почала свій український шлях ще в 2009 році, сьогодні охоплює 1300 шкіл, а 330 000 учнів початкових класів по всій Україні навчаються звичкам раціонального харчування та активному способу життя.

Міцне здоров'я

Програма почала свій український шлях ще в 2009 році, сьогодні охоплює 1300 шкіл, а 330 000 учнів початкових класів по всій Україні навчаються звичкам раціонального харчування та активному способу життя.

Про організацію-заявника

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах.


Партнери проекту

Міністерство освіти і науки України

Міністерство охорони здоров'я України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка

Агентство OSDirect

Поділитися

Всі проекти

Маєте партнерський проект про сталий розвиток?Представте його світові!