Опис проекту

Проект вирішує проблему правильного поводження з відходами, дбайливе ставлення до навколишнього середовища, формування екологічної культури серед молоді, заощадження земних ресурсів.

Мета проекту - побудова системи waste management у школі на навколо навчального закладу. Під час проекту учасники сортують відходи, відправляючи на переробку та отримують ресурси для реалізації соціальних потреб розвитку учнівського самоврядування та навчального закладу.

Головні види діяльності:

  1. Тренінги для лідерів учнівського самоврядування та педагогів організаторів, ЗОШ та інтернатів, населених пунктів міста Миколаєва, Вишневого та с. Мішково – Погорілове. 77 навчальних закладів за 3 роки. 9 тренінгів в одному населеному пункті.
  2. Марафон роздільного сбору відходів серед навчальних закладів під час якого зібрано 93 тонни вторинної сировини (пластик, папір, скло та упаковка типу tetra pak), а це 560 врятованих дерев.
  3. Було встановлено 920 контейнерів для сортування у 77 навчальних закладах (для сортування та зберігання вторинної сировини).
  4. Розроблено методичний посібник для лідерів учнівського самоврядування.
  5. Започатковано рейтинг екологічних навчальних закладів «Еко-школа року» в кожному населеному пункті.

Спільно з учасниками проекту розроблено супроводжуючий проект «Еко-патруль» в усіх школах з метою системної співпраці та формування екологічної комьюніті навколо навчального закладу.

 

Вирішує глобальні цілі

Відповідальне споживання

PepsiCo розвиває культуру дбайливого ставлення молодого покоління до природних ресурсів та надає знання про належний цикл переробки відходів.

Відповідальне споживання

PepsiCo розвиває культуру дбайливого ставлення молодого покоління до природних ресурсів та надає знання про належний цикл переробки відходів.

Про організацію-заявника

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв.


Партнери проекту

Tetra Pak

НЕУРЯДОВА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ РУХ “ЗРОБИМО ЦЕ! УКРАЇНА”

Відділ освіти міської ради м. Миколаєва

Міська рада м. Миколаєва

Сільська рада Мішково-Погорілового

Міська рада м. Вишневого

Муніципальна організація «Агенція підтримки підприємництва м. Миколаєва»

Український державний центр шкільної освіти

Поділитися

Всі проекти

Маєте партнерський проект про сталий розвиток?Представте його світові!